Preskoči na sadržaj
💛 Podrži klub
← Sve vijesti
Natjecanja

Nika zlatna u Zagrebu, Roko nastavlja s pripremama

Dok se u Metkoviću užurbano pripremamo za XI. Neretva Open i subotnji spektakl s osmercima na Neretvi, naši veslači nastavljaju s nastupima i pripremama.

Na Otvorenom prvenstvu Zagreba, natjecanju koje se trebalo održati još na početku sezone, naša Nika Cetina osvojila je zlato u samcu za starije juniorke.

Uvjeti na Jarunu nisu bili laki. Zbog lokvanja se veslalo u zahtjevnim okolnostima, a konkurencija je ovaj put bila nešto slabija. Ipak, posebno nas veseli Nikino vrijeme i činjenica da je iz utrke u utrku sve bolja.

Naš Roko Mijić vratio se s vrlo uspješnih priprema u Mariboru, ali samo nakratko. Već ovog vikenda očekuju ga mini pripreme u Zagrebu, kontrolne utrke i nastup u Karlovcu na regati u organizaciji VK Korana.

Dok se Neretva sprema za osmerce, Nika i Roko nastavljaju raditi ono najvažnije: trenirati, napredovati i skupljati iskustvo.

Čestitke Niki i Roku. Idemo dalje.

Galerija (6 slika)

Podijeli: