1. Mini Kup VSD-a na Rami / 9. Jadranov dvoboj osmeraca

Tijekom vikenda boravili smo u Zadru (u subotu) gdje je održan 9. Jadranov dvoboj osmeraca, a dan iza nastupili smo na Ramskom jezeru, BiH, gdje je održan 1. Mini Kup VSD-a. Naši veslači ostvarili su sljedeće rezultate:
– Anja Žderić i Martina Obšivač, u dvojcu na pariće – juniorke B, osvojile su 3. mjesto;
– Dora Zvonić, Anja Pokrajac, Lucija Boras i Gabriela Bubalo, u četvercu na pariće – kadetkinje KŽA, osvojile su 1. mjesto;
– Lana Bajo, u skifu – kadetkinje KŽB, osvojila je 2. mjesto;
– Borna Brečić i Mateo Jakić, u dvojcu na pariće – kadeti KMA, osvojili su 3. mjesto;

U istoj utrci dvojaca na pariće – kadetkinje KŽB nastupale su čak naše 3 posade, koje su osvojile prva tri mjesta:
– Maris Gluščević i Ema Bebić, 1. mjesto;
– Lara Volarević i Laura Mijić, 2. mjesto;
– Josipa Begić i Lea Dominiković, 3. mjesto;

– Josip Jurić, u skifu – kadeti KMB, osvojio je 2. mjesto;
– Luka Antonio Klobučić, u skifu – kadeti KMB, osvojio je 3. mjesto;

U utrci dvojaca na pariće – kadeti KMB nastupile su dvije naše posade, od kojih su
– Luka Rajič i Marin Rajič, osvojili su 2. mjesto;
– Vid Vučić i Petar Prskalo, osvojili su 3. mjesto;

– Josip Marušić i Leo Musulin, u dvojcu na pariće – kadeti KMB, osvojili su 2. mjesto;
– Toma Bebić, u skifu – kadeti KMB, osvojio je 3. mjesto;
– Jakov Petrov, u skifu – kadeti KMA, osvojio je 2. mjesto;
– Roko Mijić, u skifu – kadeti KMA, osvojio je 1. mjesto.

Na ovoj regati bili smo ukupni pobjednici u kategoriji ‘kadeta B’. Dan prije u Zadru održan je 9. Jadranov veslački dvoboj na regatnoj stazi u Jazinama. Na regati su nastupili juniori koji su u prvoj utrci izgubili od posade Jadrana iz Zadra, dok su pobijedili drugu utrku u dvoboju sa posadom Jadrana iz Rijeke. Video navedene utrke se nalazi na Facebook stranici kluba.