3. regata Kupa Dalmacije u Dubrovniku

U subotu je u na regatnoj stazi Rijeke dubrovačke održana 3. regata Kupa Dalmacije. Vrijeme je  poslužilo veslače nakon obilne kiše i orkanskoga juga koje je puhalo dan prije regate. U Dubrovnik smo otišli i sa djelom školskog pogona, a ovo su ostvareni rezultati utrka:

– Roko Brečić osvojio je drugo mjesto u skifu u kategoriji juniora B;

-četverac na pariće (gig) kadeti B u sastavu Antun Vugdelija, Frane Vugdelija, Antun Rendulić,  Goran Martinović i korm. Ante Filipović osvojili su treće mjesto;

-Nikola Mijić osvojio je treće mjesto u skifu u kategoriji kadeta B,

-Gabriel Gluščević i Toni Milan u dvojcu na pariće osvojili su treće mjesto u kategoriji kadeta B;

-Gabriel i Matej Šiljeg u dvojcu na pariće osvojili su treće mjesto u kategoriji kadeta B;

-Nataša Šustić osvojila je prvo mjestu su skifu u kategoriji seniorki;

-Marin Plećaš osvojio je drugo mjesto u skifu u kategoriji kadeta A;

-Šime Popović i Tomislav Kiridžija osvojili su drugoi mjesto u dvojcu na pariće u kategoriji juniora B.

Sljedeća regata Kupa Dalmacije održava se u Makarskoj 18. svibnja 2019., a prije toga smo u Zagrebu u dva navrata: 13. i 14. travnja na Croatia open regati te 27. i 28. travnja 2019. na Hrvatskom veslačkom prvenstvu za seniore i veterane.