3. KUP regata u Dubrovniku

U subotu je u Dubrovniku na regatnoj stazi rijeke Omble  održana 3. Kup regata VSD-a.  Marin Plećaš je u skifu u konkureciji  kadeta B osvojio je 3 mjesto, a u istoj utrci konkurencija mu je bio Ivan Obrvan koji je na kraju utrke bio četvrti.  U sljedećoj utrci kadeta B, drugo mjesto osvojio je Nikola Mijić. U posljednjoj utrci skifova kadeta B nastupio je Toni Milan koji je utrku završio kao četvrti. Seniorka Nataša Šustić je u skifu osvojila prvo mjesto, a dvojac na pariće juniora B u sastavu Luka Barišić-Marijan Filipović nakon tehničkih problema utrku su završili kao 4. Sljedećeg vikenda na rasporedu je Hrvatsko veslačko prvenstvo za seniore i veterane na zagrebačkom Jarunu.