2. Regata Kupa Dalmacije u Zatonu

U subotu, 24. ožujka 2018. g, u Zatonu kraj Šibenika održana je 2. regata Kupa Dalmacije. Ukupno je osvojeno 5 medalja, od čega jedno prvo, jedno drugo i tri treća mjesta. Gosti regate bili su veslači češkog Brna koji su se u Zatonu zatekli na proljetnim pripremama.

U konkurenciji skifova kadeta B, drugo mjesto osvojio je Nikola Mijić. U drugoj utrci skifova kadeta B nastupio je Luka Popović koji je osvojio 3. mjesto. Još jedno treće mjesto u istoj konkurenciji osvojio je Marin Plećaš. Prvo mjesto u skifu seniorki osvojila je Nataša Šustić. Dvojac na pariće juniori B u sastavu Luka Barišić/Marijan Filipović osvojio je treće mjesto.

Sljedeća regata Kupa Dalmacije predviđena je u Dubrovniku 21. travnja 2018. godine, a sedam dana iza toga u Zagrebu se održava Hrvatsko veslačko prvenstvo za seniore i veterane.