I. regata kupa VSD-a: Memorijal Zlatko Celent

U subotu 7.03. na regatnoj stazi Spinut u Splitu je održana 20. jubilarna regata “Memorijal Zlatko  Celent”, odnosno 1. regata kupa Veslačkog saveza Dalmacije. Iako desetkovani gripom naši veslači svi su se kući vratili sa odličjima. Prvi su na stazi zlato osvojili stariji kadeti u četvercu na pariće u sastavu Anton Rendulić, Martino Babić, Gabrijel Gluščević i Toni Milan. Zlato su također osvojili i mlađi kadeti, naša zlatna braća Gabrijel i Matej Šiljeg u dvojcu na pariće te naravno Nataša Šustić u samcu za seniorke. Mlada Reina Bebić za mlađe kadetkinje je osvojila odlično drugo mjesto i srebrnu medalju. Za mlađe kadete u četvercu na pariće-gig nastupili su Ivan Bebić, Roko Mijić, Frane Vugdelija i Antun Vugdelija osvojili su brončanu medalju. Za dva tjedna imamo nastup u Šibeniku na 2. regati kupa VSD-a.